У 840 кг готової ягідної карамелі 1\7 всієї маси становлять ягоди, 1\4-молока, а решту -цукор.

Скільки кілограмів цукру використали для приготування карамелі?

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Миша.
1) 840/7 = 120( кг) - ягоди
2) 840/4 = 210 (кг) - молоко
3) 120+210 = 330 (кг) - ягоди та молоко
4) 840-330 = 510 (кг) - цукор

Відповідь: 510 кг цукру використали для приготування карамелі