Довести, що дана функція є ні парна, ні перша.f(x)=x^3+2


Ответы на вопрос

Отвечает Кудинов Александр.
F(x)=x³+2
f(-x)=(-x)³+2=-x³+2
f(x)≠f(-x) U f(x)≠-f(-x)
Ни четная, ни нечетная
Отвечает Римарчук Діма.
f(-x)=(-x)^3+2=-x^3+2=-(x^3-2)

Отже, функція ні парна ні непарна