У прямокутнику одна сторона дорівнює 238 мм, ф інша становить 1 ціла 7-17 першої. Знайдіть периметр

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
1 ціла 7-17 = 24/17
значить друга сторона = (24/17)*238 мм = 5712/17=336мм
Периметр прямокутника=сумі довжин усіх сторін.
Оскільки у прямокутника протилежні сторони рівні, значить 
Периметр прямокутника = 238 мм + 238 мм + 336мм+336мм= 1148 мм