спростіть вираз 25а·4b і знайдіть його значення , якщо а=74 , b=3


Ответы на вопрос

Отвечает Художник Диана.

25a*4b=100ab

при а=74, b=3

100*74*3=22200

Отвечает Гончарова Анастасия.

25а*4b,а=74,b=3

25a*4b=100(a*b)=100*(74*3)=100*222=22200