Запишіть число у вигляді неправилнього дробу: 4 3/4;9 6/11;3 9/17;12 5/6;13 49/100;8 3 16.


Ответы на вопрос

Отвечает Гуменюк Егор.
43/4=19/4; 9 6/11=105/11; 3 9/17=60/17; 12/5/6=77/6; 13 49/100=1349/100; 8 3/16=131/16.