Периметр прямокутника дорівнює 20 см, знайдіть довжину прямокутника., якщо вона більша на 2 см за

його ширину

Ответы на вопрос

Отвечает Кухаренков Вадим.
Пусть ширина= х, тогда длина= х=2
Р=(х+х+2)*2
2х+2х+4=20
4х=16
х=4
Значит, ширина=4 см, а длина=6 см.

Отвечает Панов Антон.
Ширина х см , то довжина 2+х см.Маємо рівняння :
                                                    2+х+2+х+х+х=20
                                                    4х=20-4
                                                    х=16:4
                                                    х=4
Ширина 4 см , а довжина 4+2=6 см