Площа лану 1 га.вівсом засіяли 20 а, а ячменем - 1/5 решти площі. скільки арів лану засіяли ячменем?


Ответы на вопрос

Отвечает Ломейко Эля.
1га=100ар
1)100-20=80(ар)- решта.
2)80*1/5=16(ар)-засіяли ячменем.
В-дь:16 ар