Загальна довжина двох відрізків становить 18 см.Якщо перший відрізок збільшити на 5 см, а другий

зменшити на 3 см, то відрізки стануть однаковими.Який завдовжки кожний відрізок?

Ответы на вопрос

Отвечает Баринова Богдана.

5-3=2

18-2=16

16:2=8

8-3=5

8+5=13

5+13=18

 

Отвечает Кречко Карина.

5-3=2 (разница между отрезками)

18-2=16 см

16:2=8 см

8+5=13 см (первый отрезок)

8-3 = 5 см(второй отрезок)

13+5=18

Ответ:18