Тіло людини містить 25.6 кг води. Який відсоток води у тілі людини,якщо її маса дорівнює 40 кг?


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.
25,6 кг - 100%
40 кг - x %
25,6/100 = 40/x
x=100×40/25,6 =4000/25,6= 156,25%
Відповідь: 156,25 відсотків води у тілі.