ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ кріль за день з.їдає 3 кг 500г кормів, з них трава станоить 7\10. а зерна-7\100усіх

кормів. Скільки разом трави і зерна з.їдае кріль за день?

Ответы на вопрос

Отвечает Хлыст Алексей.

1)скільки трави з їдає кріль за 1 день?

3кг500грам=3500 грам,тому

3500:10*7=2450 грам=2 кг450 грамм

2)скільки зерна з їдає кріль за 1день?

3500:100*7=245 грам

3)скільки разом з їдає кріль за 1 день?

2450+245=2695 грамм=2 кг 695 грам