Туристи за перший день прошли пішки 12 км, за другий день - удвічі більше, а за третій проіхали на

велосипедах утричі більше, ніж пройшли за другий день. Скільки кілометрів у середньому долали туристи за день?

Ответы на вопрос

Отвечает Соломонова Елизавета.
За 2 день - 24 км , бо 12*2 удвічі більше.
За третій - 72 км , бо 24*3 утрічі більше ніж за 2.
А відповідь 36 км, бо (12+24+72)/3 середнє значення за день
1) 12*2=24 (км)
2) 24*3=72 (км)
3) (12+24+72):3=36 (км)
Отвечает Камбарова Алия.
В середньому долали за день 36 км.