3 бригади ремонтували асфальтове покриття на трасі Харків Запоріжжя 1 бригада відремонтувала 4 км

56 м траси що на 78 м менше ніж 2 бригада 3 бригада відремонтувала на 245 м менше ніж друга бригада визнач довжину ділянки траси яку відремонтували 3 бригади разом

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонов Денис.
4056+78=4134 (м.) відремонтувала 2 бригада
4134-245=3889(м.) третя бригада
4056+4134+3889=12079 (м) всьго
Відповідь:12079 м. =12км. 79 м.