Ірині та її мамі 36 років, а сума років її мами та її бабусі 81рік. Скільки років було бабусі, коли

народилася Ірина?

Ответы на вопрос

Отвечает Хмелевский Кирилл.
Запишем:
И+М=36
Б+М=81
Видим, что бабушка старше Ирины на 81-36=45 лет
Значит, бабушке было 45 лет