Допоможiть будь-ласка Сума трьох доданкiв 853.Перший доданок 275,другий 198.На скiльки третiй

доданок бiльший вiд другого?

Ответы на вопрос

Отвечает Коновальчук Юлія.
853 - (275 + 198) = 380 - 3 доданок
380 - 198 = 182 - на 182 3 доданок більший від другого
Відповідь: на 182 3 доданок більший від другого