Гіпотенуза прямокутного трикутника дорівнює 10 см. 1 з гострих кутів трикутника = 30°. Знайдіть

інші сторони і кути трикутника.ДУЖЕ ПРОШУ!

Ответы на вопрос

Отвечает Гвіздун Ілля.
<1=30°   <2=90°   <3=180°-90°-30°=60°
1 катет =sin30°*10=0.2*10=5см
2 катет=sin60°*10=0.86*10≈8.6см