Нужно решить задачи. 1.Сплав містить 11% міді.Скільки міді міститься у 370 кг такого сплаву?

2.Фермер засіяв 1.8 га. Це на 20% більше ніж торік. Яку площу фермер засіяв торік? 3.Коли з цестерни відлили 4.5 т бензину, у ній залишилось 85% початкової маси. Скільки тонн бензину було в цестерні?

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Мария.
1.
ПРАВИЛО
Часть = целое УМНОЖИТЬ на долю.
370 кг * 11% = 370 * 0,11 = 40,7  кг меди - ОТВЕТ
2.
1,8 *(100% + 20%) = 1,8 * 1,2 = 2,16 га - ОТВЕТ\
3.
Осталось 85% - значит залили
100% - 85% = 15% - залили 4,5 т
Находим целое делением на 15%
4,5 : 0,15 = 30 т - вся цистерна - ОТВЕТ