Підкидаємо монету 10 разів.Яка ймовірність випадання герба?


Ответы на вопрос

Отвечает Дем'янова Наташа.
Взагалі  \frac{1}{2} , для одного разу,
якщо питання у тому, щоб всі 10 разів випадав герб, тоді
маємо перемноженя, тобто 1/2 в десятій степені
\underbrace{\frac{1}{2}\cdot\frac{1}{2}\cdot\frac{1}{2}\cdot\frac{1}{2}\cdot\frac{1}{2}\cdot\frac{1}{2}\cdot\frac{1}{2}\cdot\frac{1}{2}\cdot\frac{1}{2}\cdot\frac{1}{2}}=(\frac{1}{2})^10=\frac{1}{2^{10}}=\frac{1}{1024}=2^{-10}=1024^{-1}