Господарка купила по однаковій ціні 7 кг яблук і 3 кг груш. за яблука вона заплатила на 56 грн

більше ніж за груші. скільки коштують яблука й груші окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Пленина Лиза.
Х грн- цiна 
7х  грн-коштують яблука
3х  грн-коштують грушi
7х-3х=56
4х=56
х=56:4
х=14 грн цiна
7*14=98 грн коштують яблука
3*14=42 грн коштують грушi