Хитрун намалював лише трикутники і квадрати ,які не мають спільних вершин.Коли він закінчив роботу

, Веселун нарахував 22 фігури з 83 вершинами .Скільки квадратів намалював Хитрун.

Ответы на вопрос

Отвечает Semchuk Lilia.
83-15=68 (де "15" - це сума вершин 5 трикутників)
68:4=17 квадратів (де "4" - це вершини 1-го квадрата)
Правильна відповідь: 17 квадратів. (Перевіряємо 17+5=22 фігури)
Отвечает Ботченков Владислав.

5+7=12
10+7=167
8+12=20