сад біля сільськоі школи займає 1/4 га землі,город - 1/2 га,а шкільні будівлі - 1/8 га. яку

площуземлв займає школа разом із садом і городом?

Ответы на вопрос

Отвечает Беленков Кирилл.
1/4+1/2+1/8=2/8+4/8+1/8=7/8(га) 7/8га=0,875 га
Отвечает Синевич Алина.
1/4 + 1/2 + 1/8 = 2/8 + 4/8 + 1/8 = 7/8 ( га ) 
7/8 га = 0,875 га