Знайти об'єм куба,якщо площа його грані 144


Ответы на вопрос

Отвечает Сальников Илья.
1. Sгр. = а²  ⇒  ребро куба  а = √S = √144 = 12 (од.).
2. Vкуба = а³ = 12³ = 1728 (куб.од.)
АБО:
Vкуба = Sгр. * а = 144 * 12 = 1728 (куб.од.)