Помогите плиизз Перша труба наповнюе басейн за 2 цілі 1/2 години,а друга труба за 3 цілі 3/4

години.Встановіть за якій час обидві труби наповнять басейн якщо будуть відкриті водночасно

Ответы на вопрос

Отвечает Глухова Елизавета.
1:2 1/2=2/5 частини басейну наповнює перша труба за 1 годину
1:3 3/4=4/15 частини басейну наповнює друга труба за 1 годину
2/5+4/15=2/3 наповнюють разом за 1 годину
1:2/3=1 1/2 години=1 час 30 мин
==============================