У три цистерни розлили 30 000 т нафти. У першій цистерні 35 % усієї нафти, у другій – 40 %. Скільки

тонн нафти міститься в третій цистерні? (( Плисссс очень надооо

Ответы на вопрос

Отвечает Маргарян Давид.
100% - 30 000(т) - нафти всього.
35% - ? (т) нафти - у першiй цистернi.
40% - ? (т) нафти - у другiй.
Знайдемо пропорцiэю:
1)  \frac{35*30000}{100} =10 500(т) - 35% у першiй цистернi. 
2)  \frac{40*30000{100} =12 000(т) - 40% у другiй цистернi.
3) 10 500(т)+12 000(т)=22 500(т) - у першiй и другiй цистерн.
4) 30 000-22 500=7 500(т) - у третiй цистернi.
Ответ: 7 500 тонн нафти мiститься в третiй цистернi.