(помогите решить задачу) До млина привезли 38 мішків пшениці і 32 мішка жита. Пшениці привезли на

20 ц 80 кг більше, ніж жита. Скільки кілограмів жита і скільки пшениці завезли, як що всі мішки із зерном мали однакову вагу?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
1)38-32=6 (мішків)-різниця в мішкках
2)2080:6=347(кг)- в одному мішку
3)38*347=13186(кг)- пшениці
4)32*347=11104(кг)-жита