З двох туристичних баз, відстань між якими 34км,вийшли одночасно назустріч один одному пішохіді

лижник.Пішохід ішов зі швидкістю 5км/год,а лижник -12км/год.Через скільки годин вонизустрінуться

Ответы на вопрос

Отвечает Золотаренко Аня.
1)12+5=17(км/год)
2)34:17=2(год)