Поле складається з 3 ділянок. Площа 1-на 324 га,або в 4 рази більша ніж за другу. А площа 3-258га.

Знайти середню площу 1 ділянки

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Никита.
Нехай, Х - це площа ділянки №2, тоді
Х+324 або 4Х - це площа першої ділянки.
Дізнаємося площу ділянки №2 за допомогою рівняння
Х+324=4Х
3Х=324
Х=108 (га)
Тепер дізнаємося площу ділянки №1
108+324=423 (га)