Велосипедист, рухаючись із пункту А в пункт В, збільшив свою швидкість на 30% і повертаючись назад,

зменшив швидкість на 20%. На скільки відсотків зросла початкова швидкість?

Ответы на вопрос

Отвечает Мамаев Максим.
V= v*(100%+30%) * (100%-20%)  = v*1.3*0.8 = v*1.04 = 104%*v
Возросла на  4% - ОТВЕТ