25м дроту розрізали на шматки по 3м.Скільки вийшло таких шматків?Скільки метрів дроту залишилось?

як записати розвязання

Ответы на вопрос

Отвечает Акылбаева Динара.
1) 3×8=24(м.)
провод разрезали на 8 кусков
2) 25-24=1(м.) - осталось провода