Постав знаки дій і дужки щоб отримати правильні рівності. 32 40 9 =8 68 32 9=4 46 54 6=55 84 39 5=9

28 8 6=76

Ответы на вопрос

Отвечает Прус Виталий.
32+40:9=8
68-32:9=4
46+(54:6)=55
84-39:5=9
28+(8*6)=76