. Доньці на даний час 8 років, а її матері 38. Через скільки років мама буде втричі доросліша

доньки?

Ответы на вопрос

Отвечает Саулина Алиса.
Нехай через х років мама буде втричі старша за доньку
(8+х)*3= 38+х
 24+3х= 38+х
 3х-х=38-24
 2х=14
 х=7(років)