Меруерт математикадан олимпиада есептерін шығард,ол биринші куні шыгаруга тиісті есептердің 7/2

шыгарганда əліле шыгарылмаган 25 есеп калды.Ол олимпиадага неше есеп шыгару керек еди

Ответы на вопрос

Отвечает Каримова Дарина.
7-2=5
25:5=5
5×2=10
25+10=35
Меруерт олимпиадаға 35 есеп шығару керек еді