Коли Марічка купила книжку за 48 грн. у неї залишилось на 20 грн. менше ніж вона заплатила за

книжку. На всі грОші що в неї залишилися вона купила 4 однакові ручки. скільки коштує одна ручка?

Ответы на вопрос

Отвечает Кречко Карина.
48-20=28(грн)
28:4=7(грн)
вiдповiдь  7 грн варто одна ручка.

Отвечает Жидик Ваня.
Эмммм я все равно не чего не понял