У наметі знаходиться шість туристів, середнійі вік яких становить 23 роки. Після того як з намету

вийшов однит турист, середній вік тих, хто залишився, став 24 роки. Скільки років туристу, який вийшов з намету ?

Ответы на вопрос

Отвечает Жумашова Алина.

X - вік туриста, який вийшов з намету.
24·(6-1)  - сума віку туристів, що залишились в наметі.
 \frac{24\cdot5+x}{6} = 23, \\ 120+x = 138, \\ x = 18.