Якщо з першої стопки зошитів перекласти 10 зошитів у другу стопку,то в першій стане на 10 зошитів

менше,ніж у другій.На скільки більше зошитів було в першій стопці,ніж у другій?

Ответы на вопрос

Отвечает Акимова Диана.
Х было в 1й
у было во 2й
х-10=у+10-10
х-10=у
х=у+10

Ответ: на 10