У двох мішках 155 кг борошна , коли с першого мішка пересипвли у другий 20 кг .То у першому

залишилося 12 дроб 19 (12|19звичайні дроби ) тієї кількості що стало у другому .Ск борошно було спочатку ?

Ответы на вопрос

Отвечает Данилова Аня.
X + Y = 155 12/19 * ( X - 20) =  Y + 20 12 * ( X - 20 ) = 19 * ( Y + 20 ) 12X - 240 = 19Y + 380 Y = 155 - X 12X - 240 = 19 * ( 155 - X ) + 380 12X - 240 = 2945 - 19X + 380 12X + 19X = 3325 + 240 31X = 3565 X = 115 ( кг ) было в первом мешкеY = 155 - 115 = 40 (  кг ) юыло во втором мешке