Майстриня вишиває 5 дитячих сорочок за 7 годин.Протягом тижня вона працювала 28 год.Одна сорочка

коштує 15 грн.Скільки заробила майстриня за тиждень?Допоможіть розв`язати задачу

Ответы на вопрос

Отвечает Соломин Артём.
5сорочок - 7год
? сорочок - 28год
5*2867=20(сорочок)- вишила майстриня за тждень;
15*20=300(грн)- заробила майстриня за тждень