Під час літніх канікул Івась був у шкільному таборі 4 тижні а в бабусі - на 2 тижні менше, Скільки

тижнів Івась був у бабусі ? Скільки днів Івась був у бабусі? математика 2 клас задача 163

Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.

табір - 4 тижні

бабуся - ?, на 2 тижні меньше

Рішення:

1) 4-2=2(тижні) - у бабусі.

2) 7+7=14 (днів)

Отвечает Сингина Поля.

4-2=2 тижні Івась був у бабусі

7+7=14 днів Івась був у бабусі