Маса зайця на 3 кг більша за масу кроля. Маса двох зайців така сама, як і п'яти кролів. Яка маса

зайця, а яка - кроля.

Ответы на вопрос

Отвечает Подчилимова Анастасия.
Нехай маса кроля - Х, тоді маса зайця - (Х+3)
(х+3)*2=х*5  - це маса двох зайців така сама, як маса п"яти кролів
2х+6=5х
3х=6
х=6:3
х=2(кг)-маса кроля;

2+3=5(кг)-маса зайця