Обчисли середне арефмитичне чисел:1)1/4 і 1 3/4;2)4/5 і 2 1/5;3)1 3/7 і 2 4/7;4)3 3/8 і 4 5/8


Ответы на вопрос

Отвечает Барешева Камила.
1) (1/4 + 1 3/4) : 2 = 1
2) (4/5 + 2 1/5) : 2 = 1,5
3) (1 3/7 + 2 4/7) : 2 = 2
4) (3 3/8 + 4 5/8) : 2 = 4