Із цифр 1, 3, 8 складіть усі можливі трицифрові числа , у запису яких цифри не повторюються.

Знайдіть найбільний спільний дільник цих чисел.

Ответы на вопрос

Отвечает Шукайло Даниил.

138  183  318  381  813  831
138=2*3*23
183=3*61
318=3*2*53
381=3*127
813=3*271
831=3*277
 найбільший спільний дільник  3, те 3 є дільником цих всіх чисел зрозуміло, бо сума цифр у цих всіх числах однакова 1+3+8=12, а 12 ділиться без остачі на три, а щоб виявити найбільший спільний дільник прийшлось розкласти ці всі числа на множники.