Моторний човен за один і той самий час може проплисти 48км за течією річки або 36км проти течії.Яка

власна швидкість човна якщо швидкісь течії встановит 2км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Хамидуллина Дания.
48-36=2x
12=2x
6=x
6:2=3(год)
48-6=42(км)- за 3 год
42:3=14(км/год)