Площа круга, вписаного у квадрат, дорівнює 16пі см2. Знайдіть площу квадрата.


Ответы на вопрос

Отвечает Брунь Виктория.

Площа круга, вписаного у квадрат, дорівнює 16пі см².

16П=Пr²
16=r²
r=√16=4см.

Сторона квадрата 2·r=2·4=8 см
Знайдім площу квадрата.
8×8=64 см²