Один потяг був у дорозі 9 год.а інший 12 год.перший потяг пройшов на 300 км менше ніж

другий.Скільки км пройшов кожний потяг якщо рухалися з однаковою швидкістю.

Ответы на вопрос

Отвечает Шарифова Сабина.

1) 12-9=3(год)-300км;
2)300:3=100(км)-у 1 годину;
3)9×100=900(км)-перший потяг
4)12×100=1200(км)-другий потяг