Одна зі сторін прямокутника дорівнює 5,8 дм, що на 1,3 дм більше за сусідню сторону. Обчисліть

площу та периметр прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Турков Александр.
1) 5,8-1,3=4,5дм вторая сторона 2) (5,8+4,5)•2=20,6дм-периметр 3) 5,8•4,5=26,1дм в квадрате
Отвечает Алексеева Виолетта.
1) 5,8 - 1,3 = 4,5 ( дм ) другая сторона ; 2) 5,8 * 4,5 = 26,1 ( кв дм ) площадь ; 3) 2 * ( 5,8 + 4,5 ) = 2 * 10,3 = 20,6 ( дм ) периметр