Запиши вирази та обчислити їх значенняа) зменшуване 85, відьємник є добутком чисел 7 і 8б) ділене

56, дільник є різницею чисел 14 і 6

Ответы на вопрос

Отвечает Ахматова Анастасия.
85-(7*8)=85-56=29
56/(14-6)=56/8=7