Із двох міст між якими 87 км виїхали одночасно назустріч один одному два велесопидисти швидкість

першого 16 км/год чому дорівнює швидкість другого велосипедиста якщо вони зустрілися через 3 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Иван.
87:3=29 км/год швидкість зближення
29-16=13 км/год швидкість другого велосипедиста
=================
2 спосіб
==================
16*3=48 км проїхав перший до зустрычи
87-48=39 км проїхав другий до зустрычи
39:3=13 км/год швидкість другого