Робітник на верстаті обточував1 кільце за 55 хвилин а після вдосконаленняверстата за 37 хвилин

наскільки менше часу витратить робітник на обточування пяти кілець якщо працюватиме з такою самою продуктивністю?

Ответы на вопрос

Отвечает Волощук Соня.
1) 55*5=275(хв)
2)37*5=185(хв)
3)275-185=90(хв)
або
1)55-37=18(хв) 
2)18*5=90(хв)
або
(55-37)*5=90(хв)
відповідь: на 90 хв менше витратить робітник на обточування 5 кілець.