Ширина паралепіпеда 4,8 см,що становить 8/15 довжини.Висота - 60 % його довжини.Знайдіть об'єм

фігури.

Ответы на вопрос

Отвечает Шерниязов Витя.
1)4,8:8*15=9 (cм)- довжина
2) 9*0,6=5,4(см)-висота
3) 4,8*9*5^4=233,28 куб.см-об"ем