Розвяжіть задачю з поясненнями Ластіва за 4 год польоту подолал 276км. 5/6 цього шляху чиж пролетів

за 5год. на скільки швідкість ластівки була більшою за швідкість чижа

Ответы на вопрос

Отвечает Пойдун София.
Скорость формуле
V1 = S:t = 276 км : 4 ч = 69 км/ч - скорость ласточки.
Путь чижа по формуле
 s = 276 * 5/6 = 230 км - путь
V2 = 230 : 5 = 46 км/ч - скорость чижа.
69 - 46 =  на 23 км/ч меньше у чижа - ОТВЕТ