Периметр прямокутника дорівнює 128м ,одна з його сторін -38м.Знайдіть сусідню сторону та площу

прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Рябов Максим.
128 : 2 = 64 ( м ) полупериметр 
64 - 38 = 26 ( м ) другая сторона 
38 * 26 = 988 (  кв м ) площадь
ОТВЕТ 26 м ; 988 кв м
Отвечает Устаева Наталья.
38*2=76 м - две стороны прямокутника по 38 м.
128-76=52 м - две сусидни стороны прямокутника.
52:2=26 м - сусидня сторона прямокутника.
38*26=988 м² - площа прямокутника.